Kursy na nowy 2012 rok

Kursy na nowy rok są intensywnie poszukiwane, zarówno te techniczne, jak i typowo interpersonalne podnoszące umiejętności osobiste. Czy inwestycja we własne umiejętności to nadal dobry pomysł na siebie?

Okazuje się, że młodzi ludzie nadal chcą podnosić własne umiejętności, bo tylko to daje im jeszcze jakąś nadzieję na lepszą przyszłość, na znalezienie pracy.. A z pracą jak wiadomo jest coraz gorzej.

W wielu regionach kraju organizowane są darmowe szkolenia dla bezrobotnych planujących otworzyć własną działalność gospodarczą. To właśnie podczas takich spotkań uczestnicy uczą się pisać biznesplan, planować strategię marketingową oraz poznają prawne uwarunkowania działalności własnej firmy.

Dużym zainteresowaniem cieszą się kursy językowe, najczęściej w kręgu zainteresowania znajduje się język angielski. Pomimo, że znacznie mniej osób decyduje się na wyjazd zagranicę to i tak język obcy pozostaje na pierwszym miejscu wśród umiejętności najbardziej poszukiwanych na rynku pracy – także tym krajowym rynku zatrudnienia.

Zapraszamy do przeglądania ofert dostępnych w serwisie www.kursy24h.pl

Nie ma kursów dla Ciebie? Zapytaj o nie na Rynku Szkoleń – darmowa platforma zapytań o szkolenia/kursy.