Szkolenie plus impreza – czemu nie.

Praktycznie każdego dnia w Polsce odbywają się najróżniejsze kursy i szkolenia, jednak tuż przed świętami Bożego Narodzenia część z tych spotkań zmienia nieco swój charakter na bardziej rozrywkowy z typowo edukacyjnego.

Czas świąteczny jest na tyle wyjątkowy, że i spotkania zawodowe przybierają w tym okresie nieco inny charakter, a w związku z tym zamiast typowych sztywnych szkoleń z cateringiem organizuje się spotkania łączone, czyli kurs plus impreza świąteczna. Tym śladem idzie coraz więcej firm, bo łączenie przyjemnego z pożytecznym daje bardzo dobre rezultaty, a uczestnicy są wręcz zachwyceni taką formułą spotkań.

Ta odmiana wśród typowych spotkań firmowych to także rodzaj podziękowania dla pracowników, bo podczas uroczystej kolacji jest czas, aby podziękować za zaangażowanie i zachęcić do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Kolacja, wino, drobne upominki i tańce – tak właśnie lubimy spędzać jesienno-zimowe wieczory ze znajomymi z pracy.

W tym czasie hotelarze i restauratorzy udostępniają swoje wnętrza właśnie na spotkania dla firm, mogą to być spotkania na 4 – 6 godzin, a równie dobrze i na cały wieczór plus noc, wszystko zależy od organizatorów. Przykłady takich ofert znajdują się pod tym linkiem.

Warto spędzić czas świąteczny nieco inaczej niż zwykle, nawet, jeśli mowa jest o spotkaniach szkoleniowych czy konferencyjnych.

M-S-M