Szkolenia wyszukiwarki internetowe – ebook

Poznaj tajemnice działania Google oraz Bing . Jak działają wyszukiwarki internetowe? Zastanawiasz jak  zwiększyć ruch na swojej stronie dzięki wyszukiwarkom internetowym? Dzięki zasadą poznanym w ebooku zwiększysz skuteczność swojej strony internetowej.

Działanie najpopularniejszych wyszukiwarek jest ściśle strzeżoną tajemnicą. Oczywiście znane są pewne podstawowe zasady ich działania. Jednak te kluczowe informacje, które dają przewagę jednej wyszukiwarki nad inną, to pilnie strzeżona tajemnica każdej z firm, która wyprodukowała swoją wyszukiwarkę.

Sukces w skutecznym marketingu w wyszukiwarkach to poznanie zasad ich działania – poradnik daje możliwość poznania zasad i sukcesu w marketingu twojej strony.

Obecnie na rynku polskim dominuje jedna wyszukiwarka i jest to Google. W 2009 roku w pogoń za nią ruszyła nowa wyszukiwarka Microsoftu – Bing. Są to dwie najważniejsze wyszukiwarki z punktu widzenia polskiego użytkownika. Dlatego też ten poradnik poświęciłem zagadnieniom związanym z wyszukiwarkami Google oraz Bing.

 

zobacz poradnik Marketing wyszukiwarek