Szkolenia dla firm w 2014 roku

Przed nami nowy rok i zarazem trudny rok 2014, dlaczego trudny? Już wiadomo, że wzrosną ceny na prąd, gaz, paliwo, a co za tym idzie za żywność i usługi, dlatego przynajmniej w branży szkoleniowej postawiono na oszczędność i rozsądek i firmy szkoleniowe przygotowanie mnóstwo ofert rabatowych na pożytek firm.

Oszczędzać można na imprezach integracyjnych, na wydatkach na sprzęt  czy wyposażenie w firmach i instytucjach, jednak na wiedzy nie warto oszczędzać, bo wcześniej czy później konkurencja zdmuchnie nas z rynku. Warto zaplanować budżet szkoleniowy na 2014 rok już w grudniu tego roku, by rozłożyć finanse w czasie i wyposażyć swoich pracowników w coś, co na pewno się przyda – w szkolenia i kursy.

Aktualizacja wiedzy i dostarczanie nowych rozwiązań w pracy potrzebne są każdemu, dlatego pracownicy zazwyczaj z optymizmem podchodzą do udziału we wszelkich spotkaniach edukacyjnych. Różnorodność szkoleń dla firm jest ogromna, a w serwisie Szkolenia24h.pl dodatkowo możemy znaleźć wiele rabatowych propozycji oraz tak zwanych ofert tygodnia, więcej pod tym linkiem. Można zamawiać szkolenia już z poziomu strony, bądź za pomocą wewnętrzne mailingu poprosić o przygotowanie wyceny na konkretne szkolenie dla konkretnej grupy odbiorców.

Wszelkie dostępne badania pokazują, że te firmy, które inwestują w rozwój pracowników osiągają znacznie wyższe pułapy finansowe w skali roku, dlatego zachęcamy do inwestycji we własne kadry.

Szkolenia24h.pl to najlepsze źródło atrakcyjnych cenowo szkoleń i kursów. Polecamy.