Lubisz oceniać? Oceniaj hotele!

Oceń hotel i weź udział w konkursie – wygraj pobyt w hotelu!

Nagrodami w konkursie są Vouchery pobytowe w obiektach hotelowych na terenie całej Polski. Vouchery można wykorzystać w określonych terminach, które podane są w regulaminie konkursu.

Redakcja serwisu www.e-konferencje.pl wybrała dla uczestników konkursu następujące pełne niespodzianek Vouchery:

– Voucher pobytowy w hotelu Remes Sport & Spa
Hotel Remes położony jest w Opalenicy koło Poznania. Stolicę Wielkopolski charakteryzuje wiele atrakcji, dlatego warto powalczyć o Voucher w hotelu Remes. W skład Vouchera wchodzi pakiet zabiegów SPA: relaksacyjne masaże pleców oraz stóp świecą, bicze szkockie, kąpiele w piwie z hydromasażem oraz możliwość korzystania ze strefy Wellness – siłowni, jacuzzi, sauny, basenu czy prysznica doznań.

–  Voucher pobytowy w hotelu Redyk
Hotel Redyk położony jest w „Zimowej Stolicy Polski”, czyli w Zakopanem. Uwagę zwraca jego lokalizacja na widokowej działce, z której można podziwiać piękną panoramę Tatr. Voucher składa się z dwóch bonów do wykorzystania w restauracji hotelowej, umożliwia on także korzystanie z jacuzzi i z sauny, kart rabatowych na atrakcje w Zakopanem i okolicy oraz przejazd bryczką/saniami po terenach widokowych Pogórza Gubałowskiego.

– Voucher pobytowy w hotelu Dolina Charlotty Resort & SPA
Hotel Dolina Charlotty Resort & SPA położony jest w Strzelinku, w spokojnej i malowniczej okolicy pośród lasu bukowego. Dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Słupska oraz nadmorskiego kurortu – Ustki. Voucher zawiera takie atrakcje jak kręgle, masaż częściowy dla dwojga, możliwość korzystania z basenu, sauny, jacuzzi, boiska do piłki plażowej (siatkówka).

– Voucher pobytowy w hotelu Willa Piast Spa & Wellness
Willa Piast położona jest w znanym polskim uzdrowisku – Ciechocinku, znanym choćby z Tężni Solankowych. Voucher do hotelu obejmuje interesujące zabiegi relaksujące, jak masaż kamieniami „MER &SENS” oraz możliwość skorzystania z nowoczesnego urządzenia SPA – Kapsuła Derma – Life „SPA JET” 2G. Jest to połączenie w różnej konfiguracji sauny parowej, sauny na podczerwień, masażu wibracyjnego, światłoterapii, aromaterapii, prysznica Vichy, biczy szkockich, „deszczu tropikalnego” tzn. systemu rozpylania minerów i witamin, muzykoterapii. Kolejne atrakcje to Piling kawitacyjny – SKIN MASTER PLUS dla Pani oraz masaż tajski „AROMA OIL ” dla Pana. Dodatkowo 20% zniżki na romantyczną kolację w blasku świec oraz sauna, jacuzzi i sala fitness gratis.

Losowanie odbędzie się 15 grudnia! Aby odebrać nagrodę, należy zarejestrować się w serwisie i utworzyć profil użytkownika. Rejestracja jest darmowa!

więcej na http://www.e-konferencje.pl/konkurs