Jak zyskać dodatkową motywację do działania?

Co robić, gdy słabnie nasza motywacja do realizacji własnych marzeń? Gdy brak nam sił, aby iść dalej i chcemy poddać się temu co przyniesie nam los.

Czy warto tak bez walki oddać się w jego ramiona? Wiele osób przechodzi kryzys, miewa problemy zawodowe, czy też rodzinne. Często dochodzimy do granic naszych wytrzymałości i bezsilnie rozkładamy ręce. W takich momentach powinniśmy odnaleźć w sobie jeszcze odrobinę tej siły, która popchnie nas do przodu, dzięki której będziemy wstanie uwierzyć, że marzenia się spełniają i tylko my decydujemy o tym jak będzie wyglądało nasze życie. Taką właśnie drogę obrał Bartosz Feifer młody mężczyzna, który jest autorem książki „Zwycięstwo to sposób myślenia”. Jego książka jest pełna motywacji i pozytywnych sentencji, które pomagają w walce z przeciwieństwami losu. Autor w 2011 roku przeżył poważny wypadek samochodowy, po którym nie dawano mu szans aby stanął na własne nogi, a już na pewno nie na to aby mógł biegać. Nie poddawał się, a swoją siłę pozyskiwał z aforyzmów i myśli wielkich tego świata, którzy odnieśli spektakularny sukces. Dzięki czemu i jemu udało się osiągnąć swój cel.

Teraz tą siłą pragnie podzielić się i z wami poprzez swoją książkę, którą znajdziemy pod adresem http://www.ebooki123.pl/zwyciestwo-to-sposob-myslenia_p324